Спортсмен має намір за місяць подолати понад 800 км Дніпра вплав від кордону з Білоруссю до Чорного моря

Український майстер спорту з плавання Михайло Романишин має намір встановити рекорд, пропливши за місяць українську ділянку Дніпра від кордону з Білоруссю до Чорного моря. Інформує “Інтерфах“.

“Заплив розпочнеться 5 серпня на кордоні з Білоруссю, а фініш, орієнтовно, відбудеться через 27-30 днів у районі впадання Дніпра в Чорне море”, – у прес-релізі, розданому журналістам.

На прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” в четвер Романишин зазначив, що старт відбудеться в селі Страхоліссі Київської області біля кордону з Білоруссю, фінішує він у парку Слави міста Херсон. За його словами, орієнтовна відстань, яку йому належить подолати – майже 850 км.

Згідно з попередньою програмою запливу, спортсмен щодня долатиме близько 30 км і плистиме приблизно 12 годин.

За ним слідуватиме група супроводу, до якої входить його тренер, а спеціальна машина підвозитиме на певні точки спорядження для ночівлі та їжу. Супроводжувати спортсмена також будуть патрулі водної поліції.

Експерти Національного реєстру рекордів України зафіксують досягнення плавця.

Як наголошується в прес-релізі, головні цілі запливу – привернути увагу до екологічних проблем Дніпра, популяризувати плавання і сформувати благодійну допомогу молодим обдарованим спортсменам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *