Спортсмени Черкас привезли перемогу з акватлону

Із 29 вересня по 1 жовтня 2016 року у місті Трускавець пройшли змагання юних морських багатобрців. Юнаки та дівчата віком 10-13 років змагалися у чемпіонаті України з акватлону (200 м плавання вільним стилем та 800 м крос).

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

У змаганнях взяли участь понад 100 учасників команд переважно  західного регіону країни, а також міста Генічеськ, міста Києва та Черкаської області.

Збірна команда Черкаської області, до складу якої входили вихованці  Черкаського клубу юних моряків: Снесар Анастасія, Бадрак Єлизавета, Селезньова Ольга,  КДЮСШ Черкаської міської ради: Дибченко Іванна, Скринський Денис, Мельник Данило, Круть Максим та Левчук Ельдар – вихованець ОК ДЮСШ ЧО ФСТ «Спартак»,  гідно виступила на цих змаганнях.

Не зважаючи на труднощі в підготовці, пов’язані з тим, що наша збірна команда не мала змоги на тренування в басейні, юнаки Черкаської області вибороли друге командне місце, дівчата третє командне місце. В особистому заліку Скринський Денис став бронзовим призером чемпіонату України.

Паралельно проходили всеукраїнські змагання з акватлону серед юнаків 1998-2000 років народження. Снесар Денис виборов перше місце, а його сестра Снесар Анастасія стала ще й срібною призеркою  серед дівчат 2007 року на дистанції 50 м плавання та 200 м кросу у відкритій  першості ДЮСК » Спортовець» та Іванна  Дибченко привезла додому бронзову нагороду першості.

Фото http://www.rada.cherkasy.ua/ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *