Спортивне #Великебудівництво: у Черкасах будують новий стадіон

Будівництво стадіону обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву почали в обласному центрі. Тутешні роботи стартували у межах програми «Велике будівництво», ініційованої президентом України Володимиром Зеленським.

Проектом на 2020 рік передбачається облаштування спортивних майданчиків, зкрема секторів для стрибків у висоту, метань спису, штовхання ядра, футбольного поля, бігової доріжки по колу. Навколо футбольного поля укладуть полотно для бігових доріжок. На ньому облаштують 4 бігових доріжки – на дистанції 60 м, 100 м, 400 м та 1000 м.

 blankСтан робіт на об’єкті днями огляянув перший заступник очільника області Дмитро Ляшов. За його словами, темпи робіт задовільні. Тут нині триває влаштування земельного шару та посів трави на полі.

blank blank– Стадіон – важливий об’єкт для якісного розширення спортивної інфраструктури Черкас, – каже посадовець. – Тут проводитимемо змагання та чемпіонати з легкої атлетики, що дозволить зменшити навантаження на сам Манеж, де в основному зараз і відбуваються всі першості. З наступного тижня починаються асфальтувальні роботи на стадіоні і через деякий час, приблизно з початку серпня, почнуть влаштовувати полімерне покриття на бігових доріжках. Вже зроблені місця для глядачів, поле готують під засів травою, планується встановлення флагштоків для прапорів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *