«Справедливість» Черкащини пишається здобутками

Партія “Громадсько-політичнийрух Валентина Наливайченка “Справедливість” організувала Форум у Рівному. На захід з’їхалися депутати місцевих рад та депутати щойно  створених об’єднаних територіальних громад. Загалом – понад сто обранців.

Інформує прес-служба «Справедливості».

На  Форум приїхала делегація з Черкащини – голова Черкаської обласної організації  Руху «Справедливість» Олег Котляр та депутати Тальнівської ОТГ.

«Нашій партії всього рік, але ми вже маємо підтримку українців. І це довели результати перших виборів до ОТГ. Команда «Справедливості» пишається тим, що нашим кандидатам вдалося не лише подолати прохідний бар’єр, а й випередити парламентські партії, а в окремих громадах – взяти більшість представницьких мандатів в місцевих радах.»,- зазначив під час Форуму заступник лідера партії Валентина Наливайченка Руслан Колєсніков.

17577764_1400410633351257_37546376_n

«Хочу наголосити, що на Тальнівщині в Черкаській області, наша команда вступила у боротьбу за півтора місяці до дня голосування і отримала 13,7%!» – сказав у своєму виступі керівник Черкаської обласної організації Руху «Справедливість» Олег Котляр.

Депутати “Справедливості” запевняють, що не відступлять у своїй роботі від принципів, виголошених лідером Руху Валентином Наливайченком: Справедливість. Чесність. Відповідальність.

«Країна має бути перезавантажена. Перезавантажена на принципах Закону, Справедливості та Патріотизму. Наша команда, йдучи у владу, бере на себе відповідальність за ті зміни, які впроваджує, і ми готові звітувати перед тими, хто довірив команд іРуху “Справедливість», – заявив Валентин Наливайченко на Форумі у Рівному.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *