Спрощено процедуру замовлення індивідуальних номерних знаків

Для замовлення індивідуальних номерних знаків, автовласникам тепер можна звертатися з відповідними документами не лише до ГСЦ, але й до будь-якого Територіального сервісного центру МВС, незалежно від місця проживання власника і реєстрації ТЗ, повідомляє прес-служба Черкаського регіонального сервісного Центру МВС України.

Для замовлення індивідуального номерного знаку громадянам необхідно надати наступні документи:
– заяву, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
– довіреність, оформлену в установленому порядку (за відсутності власника транспортного засобу);
– особистий паспорт;
– установчі або статутні документи юридичної особи чи їх копії (за потреби);
– документ, що засвідчує державну реєстрацію символіки або логотипу юридичної особи (у разі нанесення логотипу або символіки на індивідуальний номерний знак), або його копію;
– копію посвідчення члена громадської організації (за потреби).

Індивідуальні номери на авто можуть містити будь-яку не заборонену діючим законодавством буквено-цифрову комбінацію не більше 8 символів.
Працівником сервісного центру буде розроблено макет номеру з урахуванням всіх побажань та погоджено з замовником. На підставі затвердженого макета визначається вартість комплекту індивідуальних номерних знаків згідно з чинним законодавством. Після здійснення всіх передбачених законодавством платежів, що підтверджується відповідною квитанцією, затверджений макет передається виробникові для виготовлення. Термін виготовлення установлюється до одного місяця з моменту надходження оплати.
Однак, автовласникам слід пам’ятати, що індивідуальні номерні знаки дійсні виключно на території України.

Картинка ua.autoagent.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *