Список народних інспекторів формують у Черкасах

Комітет самоорганізації населення «Богданівський» визначив перелік активних та небайдужих жителів мікрорайону, які бажають стати громадськими інспекторами. Вони будуть помічниками муніципальної інспекції на місцях. Список із 7 прізвищ активістів передали управлінню інспектування. Нині – слово за виконкомом Черкаської міської ради, який розглядатиме питання про надання таким інспекторам повноважень.

Про це інформує Черкаська міська рада.

«Це гарна і потрібна місту ініціатива, адже нинішньої кількості співробітників муніципальної інспекції недостатньо для повноцінного охоплення всіх мікрорайонів Черкас та боротьби із порушеннями. А жителі окремих мікрорайонів краще орієнтуються на місцях і стануть потрібними помічниками. Ми вже сформували перелік охочих взяти відповідальність за наведення порядку на території «Богданівського». Сподіваємося, що міська влада підтримає таку потрібну справу і надасть повноваження громадським інспекторам, адже це стане реальним механізмом вплинути на порядок в місті», – зазначає голова комітету «Богданівський» Оксана Мелікова.

Громадські інспектори після надання повноважень матимуть можливість складати протоколи та слідкувати за прибиранням прилеглих територій, за благоустроєм мікрорайону, незаконним будівництвом, стихійною торгівлею тощо.

Фото online.vum.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *