США виділили більше 1 мільйону гривень охороні здоров’я Черкащини

Протягом тижня, починаючи з 7 лютого, в Черкаському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом пройшов ряд тренінгів для фахівців служби СНІДу по роботі з Єдиною електронною системою епідеміологічного та клінічного моніторингу поширення ВІЛ-інфекції (МІС – ВІЛ), яка є відокремленою частиною загально – державної медичної інформаційної системи.

Така медична інформаційна система впроваджується фахівцями проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я – ACCESS», який реалізується Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІД за підтримки Центрів контролю та профілактики захворювань США в рамках Надзвичайного плану президента США подолання ВІЛ/СНІДу (PEPFAR). За допомогою міжнародних донорів, обласному центру СНІДу вдалось значно оновити власний матеріально–технічний стан та забезпечити сучасною комп’ютерною технікою всіх фахівців які лікують ВІЛ–інфікованих в районах області на загальну суму більш ніж мільйон гривень.

_mg_3281

Учасники заходу мали змогу ознайомитись з можливостями програми, познайомитись з розробниками та надати свої рекомендації щодо функціонування програмного забезпечення.

Завдяки впровадженню даної програми фахівці служби СНІДу планують зменшити бюрократичне навантаження, отримати доступ до результатів аналізів пацієнтів в реальному часі, покращити якість надання медичної допомоги ВІЛ – інфікованим та забезпечити швидкий і ефективний обмін інформацією між фахівцями.

Таким чином, на сьогоднішній день в службі протидії ВІЛ/СНІДу впроваджуються сучасні підходи до лікування, обліку, обміну інформацією які в майбутньому стануть основою системи громадського здоров’я.

Прес-інформація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *