Стало відомо, хто хоче стати директором черкаського театру

На посаду директора черкаського театру претендує чотири кандидати, серед яких і нинішній директор Володимир Осипов.

Повіломляє “Про Все”.

Крім Володимира Осипова свої заяви на конкурс подали і його колеги. Так серед конкурсантів  – нинішній директор комунального закладу «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Кропивницького» Володимир Єфімов. У його автобіографії зазначено, що певний час – з 2008 по 2012 рік – він був заступником директора черкаського театру, перед тим – директором ПК «Дружба народів».

Третій кандидат – Микола Коваленко, який працює начальником електроосвітлювального цеху черкаського театру та виконує обов’язки художника по світлу.

Четвертий претендент – художній керівник Волинського театру ім. Т. Шевченка Петро Ластівка.

Заяви та автобіографії всіх кандидатів  оприлюднені на сайті Черкаської облдержадміністрації.

Як зазначив в коментарі «Про все» начальник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олег Островський, переможця визначатиме конкурсна комісія. Його ім’я стане відомо на початку грудня.

Нагадаємо, нинішньому директору черкаського театру прокуратура повідомила про підозру у службовій недбалості. Сам Володимир Осипов назвав це підозрілим, бо ж підозру йому вручили відразу після того, як він подав свою кандидатуру на конкурс.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *