Стало відомо, хто представлятиме Черкащину на Генеральній асамблеї НОК

17 листопада в Києві відбудеться засідання ХХХІІ Генеральної асамблеї НОК. На зустрічі розглянуть низку важливих питань: підсумки діяльності Національного олімпійського комітету та його структур у 2017 році, запланують основні напрямки на рік наступний, розглянуть звіт ревізійної комісії та проведуть ротацію членів НОК і прийняття у члени Олімпійського комітету представників видів спорту, включених до програми Олімпійських ігор в Токіо-2020. Участь в асамблеї братимуть керівництво, члени та партнери НОК, представники влади. Кожну область може представляти лише один кандидат.

Про це повідомили на сайті відділення НОК Черкаської області.

 

Черкащину на Генеральній асамблеї представлятиме Микола Холоденко – член НОК, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, тривалий період займав посаду першого заступника відділення НОК України в Черкаській області. Його кандидатуру підтримав виконком відділення під час останнього засідання.

«Микола Миколайович уже багато років представляє Черкащину на всеукраїнському рівні, має бажання і надалі бути делегатом від регіону на Генеральній асамблеї. Пропоную підтримати кандидатуру Миколи Холоденка», – запропонував голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда членам виконкому. Учасники засідання підтримали таке звернення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *