Стало відомо, коли черкаські тепловики завершать перевірку мереж

На сьогодні Черкаська ТЕЦ завершила три етапи гідравлічних випробувань на магістральних трубопроводах міста.  Перевірку мереж під тиском 16 кгс/см2  вже пройшли мікрорайон «Митниця», вулиці Новопречистенська, Кривалівська, Дашковича, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Б.Хмельницького, Гуржіївська,  а також – мікрорайон «Д»). З вересня розпочато четвертий етап випробувань, який охопить Південно-Західний район, вул. Чорновола та вул. Смілянську. Тепловики обіцяють всі роботи з перевірки мереж завершити, орієнтовно, до 20 вересня.

Інформує “Прочерк”.

Як розповів головний інженер ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» В’ячеслав Желдубовський, за результатами проведених гідравлічних тестувань мереж виявлено 71 порив, з яких всі ліквідовано. Також підприємство здійснило роботи з основного складу котелень. Тож в опалювальний сезон входить з новим та відремонтований обладнанням.

Тоді як вже завершується перекладання близько двохсот метрів тепломережі трубами більшого діаметру по вул. Симиренківської.

За словами В’ячеслава Миколайовича, зазначена робота сприятиме покращенню якості подачі теплоносія   у квартири мешканців будинків, розташованих у мікрорайонах «Митниця», центру, площі 700-річчя та району «Д».

Водночас він повідомив, що на сьогодні у Черкаської ТЕЦ відсутня заборгованість за використаний газ. А також вже наявні запаси вугілля в обсязі 67 тисяч тонн, яких вистачить на півтора місяці роботи в осінньо-зимовий період. Крім цього, є законтрактовані поставки вугілля. Тому  на підприємстві запевняють у належній підготовці до опалювального сезону.

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір повідомив, що, згідно з графіком, їх підприємство проводить гідравлічні випробування розподільчих теплових мереж від котелень середнього та низького тиску.

– У ході підготовки до опалювального сезону 2017-2018 рр. КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» вже проведені гідравлічні випробування 151 із 165,26 км теплових мереж в двотрубному обчисленні, виявлено 177 поривів (в тому числі 25 відомчих) з них 167 ліквідовано (в тому числі 15 відомчих). Станом на 5 вересня підприємством фактично підготовлено до роботи 73 центральних теплових пунктів з 82 та 30 котелень з 36, – повідомив Микола Іванович.

Крім цього, додав, що підприємство повністю розрахувалось за використане блакитне паливо і має укладені договори з постачальниками природного газу (НАК “Нафтогаз України” та ТОВ “Євроенерготрейд”).

Микола Кушнір розповів, що КП «Черкаситеплокомуненерго» узгодило суму щодо різниці в тарифах для населення, яка складає майже три мільйони гривень. Тож при визначені державою схеми та за наявності заборгованості – в подальшому ці кошти можна використати для погашення боргу за енергоносії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *