Стали відомі деталі прийому дітей у перші класи

 З 8 травня Міністерство освіти та науки затвердили нові правила прийому дітей в перші класи. Наразі першачків будуть зараховувати до школи без конкурсу. Також діти повинні будуть іти до школи за місцем проживання. Про це на ранковій нараді міського голови 14 травня повідомив директор департаменту освіти та науки Сергій Воронов, передає кореспондент cherkassy.today.

Сергій Воронов каже, у соціальних мережах наразі дуже агресивно обговорюються нові правила прийому дітей. Адміністрація шкіл та місцеві органи влади повинні вжити заходи для зарахування всіх дітей з території обслуговування, як-от: відкриття додаткових класів, зокрема, інклюзивних чи спеціальних, або зміна організації освітнього процесу, зокрема, запровадження змінності в навчанні.

“Хочу заспокоїти батьків. Віддати дитину в школу не за місцем проживання можна буде, просто існують кілька нових правил, – каже він. – Першочергово будуть зараховуватися діти, які прописані в мікрайоні, де знаходиться школа. Якщо будуть лишатися місця в класах, то можна буде добрати просто бажаючих дітей з інших районів”.

Діти, в яких старші брати чи сестри навчаються в навчальному закладі, також будуть пріоритети в прийомі. Інформація про вільні місця в школах буде розміщена на сайті навчального закладу протягом трьох днів з дня появи.

Фото Мукачівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *