Стартує прем’єра фільму «Воїни духу»

У День Водохреща, 19 січня, стартує показ документального фільму «Воїни духу». Картина відтворює останні дні легендарної оборони Донецького аеропорту, де очима самих «кіборгів» розкривається героїзм і трагедія тамтешніх подій.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Фільм розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас. Черкащина народжує величних і сильних людей. Дуже багато захисників аеропорту – саме з Черкащини. Фільм – душевний та життєстверджуючий, озвучений музикою українських виконавців Орестом Лютим та Katya Chilly Group. Серед творців  стрічки черкащани інженер монтажу Юрій Підлісевич та Анна Мартиненко. Картина створена двома незалежними авторками, Тетяною Кулаковською та Анною Мартиненко, з мудрістю та силою українського жіноцтва.

«Воїни духу» – взірець, як залишатись людяними і незламними у доленосній ситуації. Хронометраж фільму – 48 хвилин. Без вікових обмежень.

У Черкасах прем’єра фільму відбудеться 19 січня у кінотеатрі «Україна» (вул. Смілянська, 21) о 15-00. Прем’єрний показ фільму – безкоштовний. На інші сеанси квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *