Стартувала унікальна програма для черкаських дітей

11 вересня у стінах агентства ICEA в Черкасах стартувала дитяча програма «Свідома освіта» для учнів 5-11 класів.

ICEA має багаторічний досвід співпраці з кращими навчальними закладами США, Канади, Великобританії, Ірландії, Австралії, Франції, Мальти, Німеччини, Швейцарії та Нової Зеландії та інших країн.

“Ми працюємо для тих, хто потребує професійної кваліфікованої допомоги при виборі навчального закладу за кордоном. Ми пишаємося нашими клієнтами, які стали студентами Гарварду і University of Toronto, університетів York і UBC, Jagellonian University і Imperial College of London”, – із радістю діляться працівники організації на своєму сайті.

Агентство ICEA є членом Європейської асоціації освітніх агентств European Association of Quality Agencies EAQA і високо цінується не лише в Україні, але й у світі.

Професійні психологи та коуч-тренери Анна Дударенко і Світлана Бочківська розпочали перше заняття модулем «Я особливий». Він орієнтований на розкриття особистості дитини, її самопізнання та на розкриття творчого потенціалу.

На першому занятті тренери допомагали дітям вивчати і розуміти самих себе. Усі вправи були направлені на самопізнання. В ігрових формах психологи намагалися посприяти розкриттю внутрішнього особливого Я дитини.

” Адже саме ігрова діяльність формує особистісні особливості дитини”, – коментує заняття психолог-практик, автор тренінгу «Я особливий» Анна Дударенко.

Під час трьохгодинного заняття діти познайомилися між собою, розповідали про свої захоплення та хобі, обговорювали та доповнювали правила тренінгу. У ході ретельно дібраних ігор тренери допомагали учням самостійно зрозуміти, що вони особливі і чим саме вони унікальні.

Для старшокласників професійні коуч-тренери Ірина Кобець та Надія Самчик провели модуль за темою «Знайомство. Перші кроки профорієнтації». Під час заняття учні виконувати спеціальні вправи. Вони спрямовані на розкриття творчого індивідуального потенціалу дитини. Це, у свою чергу, за переконанням тренерів, впливатиме на вибір майбутньої професії старшокласника.

blank

Протягом наступного місяця тренери в онлайн-режимі спілкуватимуться із учнями та координуватимуть їхню роботу. Щотижня на електронну адресу дитини тренери надсилатимуть спеціально підготовлене домашнє завдання, яке необхідно виконувати впродовж семи днів. Крім того, за виникнення у дитини будь-яких труднощів чи запитань тренери допомагатимуть і в телефонному режимі. Наступне заняття із учнями заплановано на 8 жовтня. І всі учасники проекту з нетерпінням чекають продовження.

Тож, такі програми це реальний шанс для вашої дитини поїхати навчатися закордон. Не втрачайте можливості і присвятіть себе справі, яка вам до душі.

Фото з офіційного сайту агенства http://iceainternational.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *