Стартували ремонтні роботи Черкаського драмтреатру

У Черкаському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, який рік тому зазнав пожежі, розпочали ремонтні роботи першої черги. Уже сьогодні, 23 червня, будівельники розвантажують матеріали і почнуть робити цегляну кладку. Опісля заплановане встановлення армопоясу, далі – відновлення покриття.  

Про це повідомляє “Інфоміст”.

Згідно технологій армопояс має простояти ще 2 тижні після закладання. При будівництві, запевняють, будуть використовувати матеріали лише вітчизняних виробників. Що дасть змогу і зекономити. Головне на сьогодні, переконаний підрядник, – вставлення даху, аби врятувати театр від дощів і, як наслідок, подальшого руйнування. Заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко висловив сподівання, що новий рік театр зустрічатиме із відновленим дахом та репитиційним залом.

– Ми не приховуємо, що роботи складні та високотехнологічні, тому поспіх у цій справі не доцільний. На першу чергу робіт у нас передбачено 16 мільйонів, з них 4,9 – виділила Черкаська міськрада, 970 тисяч – обласний бюджет, 10,1 мільйон передбачив фонд державного регіонального розвитку. Окрім того ведемо переговори із Міністерством надзвичайних ситуацій стосовно коштів, які минулого року довелося повернути до бюджету, а це близько 15 мільйонів гривень, – поінформував Овчаренко. Він зауважив, що обласна влада також звертатиметься до міської із проханням виділити обіцяні кошти якомога раніше, а не в грудні, як передбачено наразі. DSC03219prprp-1024x983За словами підряника Владислава Мамчура, директора ТОВ “ПМ-Арсенал”, нині працює будівельна бригада із 25 чоловік, роботи планують вести і у вихідні дні. План роботи коригуватимуть в залежності від надходження коштів. На сьогодні проектанти працюють над експертизою другої черги робіт: заміна комунікацій, обладнання, облаштування місць та інші внутрішні роботи. Друга черга, прогнозують, буде більш дороговартісна, аніж перша.

Як зауважив директор театру Володимир Осіпов, початок будівельних робіт символічно співпав із грандіозною прем’єрою мюзиклу “Танго Марії”, що стане родзинкою репертуару театралів. Побачити “Танго Марії” черкащани можуть вже сьогодні у приміщенні обласної філармонії.

Фото “Інфоміст”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *