Студент ЧНУ виграв золото на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування

Студент навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Вадим Петрович здобув перемогу на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування. Участь у змаганнях взяли понад 200 учасників із 14 країн світу, пише прес-служба ЧНУ.

Як розповідає переможець чемпіонату, спортивним орієнтуванням професійно займається уже 8 років, до цього пробував себе у волейболі, футболі та дзюдо.

— Коли настав час обирати, я остаточно вирішив займатися спортивним орієнтуванням. Це особливий вид спорту, який розвиває одночасно розумові й фізичні здібності, а також формує витривалість. Щодо чемпіонату, то не обійшлося без труднощів, але ми разом із напарником впевнено дійшли до фінішу та здобули перемогу, — зазначив Вадим.

За підсумками змагань хлопець візьме участь у Чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування, який відбудеться 2019 року в Іспанії. Про це повідомила тренер спортсмена Тетяна Уфімцева, випускниця Черкаського національного університету та член збірної України зі спортивного орієнтування.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *