Студенти черкаського вишу переймали досвід у видавництва “Клубу Сімейного Дозвілля” (ФОТО)

У Черкаській обласній бібліотеці для дітей 16 лютого студенти кафедри видавничої справи та редагування ЧНУ ім. Б. Хмельницького поспілкувалися з «Клубом Сімейного Дозвілля». Зустріч відбулася у форматі відеоконференції. Захід провели також за підтримки та ГО «Книжковий Маестро».

Про це повідомляють у прес-службі ННІ УФСК.

– Студенти зможуть перейняти досвід від провідних гравців видавничого ринку, особисто поставити їм запитання, – наголосила на важливості таких зустрічей засновник «Книжкового маестро» та викладач кафедри Людмила Фіть.

blank

На зв’язок із аудиторією вийшли директор «КСД» Вікторія Столяренко та керівник відділу маркетингу Ірина Гримайло. Вони розповіли про тенденції на видавничому ринку.

«Клуб Сімейного Дозвілля» – одне з найпотужніших видавництв із найбільшими накладами в Україні. Порівняно з минулими роками популярності набирають саме україномовні книжки на історичну тематику. Директор додала, що саме через попит на національну літературу сьогодні видавництво охоче чекає на талановитих українців, які мають бажання спробувати себе в ролі письменника. Головними критеріями відбору рукописів до опрацювання пані Ірина назвала якість твору, стиль, авторське володіння мовою.

blank

Для студентів-редакторів – це корисний досвід від практиків видавничої справи.

– Було дуже цікаво. Ми дізналися про високий професіональний рівень видавництва. Вони мають багато можливостей для реалізації різноманітних проектів. Не варто їх порівнювати із регіональними видавництвами, у яких менше фінансових і ресурсних можливостей. Маю велику надію потрапити до КСД на практику, –  поділилась враженнями від зустрічі студентка 3-Р курсу Ольга Котляр.

Окрім студентів, поспілкуватися з ключовими гравцями видавничого ринку прийшла директор Черкаської майстерні друку Юлія Чабаненко. На її думку, такі заходи необхідні та корисні:

– Зустріч на 100% цікава. Ми щодня варимося у своєму котлі і не бачимо, що діється навколо. Сьогодні керівники КСД дуже стисло розповіли про свою технологію роботи. Подібні відеоконференції необхідні, нову інформацію доводиться збирати по зернятку. Відвідування таких заходів допомагає придумати власну схему продажу книги.blank

Надалі організатори планують влаштовувати відеоконференції з такими українськими видавництвами, як «Видавництво Старого Лева», «Зелений пес», «Видавництво Анетти Антоненко» та іншими

Фото ННІ УФСК, vsiknygy.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *