Студентський гімн лунав на вулицях Черкас завдяки Палацу молоді

До міжнародного дня студентів колектив Черкаського міського Палацу молоді влаштував веселий флешмоб: вони ходили вулицями міста, співаючи гімн студентів «Гаудеамус» і даруючи усім перехожим кольорові повітряні кульки і хороший настрій.

 

Повідомляє “Прочерк”.

– Усі колись були студентами, а комусь ще судилося ними стати. Це найкращі часи в житті кожної людини, бо студенти – це молодість, це завзяття, це мрії й надії, це все життя попереду. От ми і вирішили нагадати черкащанам у такий спосіб про це свято, – розповів директор Палацу молоді Нодарі Росопідзе.

Учасники флешмобу розпочали свій шлях біля Палацу молоді, пройшли до Черкаського художньо-технічного коледжу. Там саме тривав навчальний процес, але навіть викладачі зустріли їх привітно і не докоряли тим, що навчання на певний час було перервано. Потім «Гаудеамус» лунав у центрі Черкас – поблизу Будинку Торгівлі, на бульварі Шевченка, під ТРЦ «Любава». Далі колектив пройшов до Черкаського національного університету, а потім – у зворотному напрямку – до технологічного університету. Таким чином десять учасників флешмобу подарували хороший настрій добрій половині містян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *