Студенти ЧДТУ презентували соціальні відеоролики

На площі Черкаського державного технологічного універстиету відбулась відеовечірка «Creative Art-Street Night», на якій студенти та школярі презентували власні відеоролики про мир, соціальні проблеми та сталий розвиток.  

Повідомляє “Вичерпно”.

dsc03593

“Цей захід у нас дійсно мистецький. Наші студенти не тільки вміють навчатися, а й організовувати та брати участь в таких нетипових для нашого університету заходах”, – сказав Олег Григор.

dsc03591

“У нас із друзями виникла ідея зняти відео про соціофобів, тобто про людей, які мають проблеми у спілкуванні, показавши її на прикладі взамостосунків хлопця та дівчини”, — розповів учасник конкурсу соціальних відеороликів студент факультету економіки та підприємництва Сергій Кваша.

dsc03588

“Насамперед ми хотіли показати, що кожен студент може втілити свою ідею і кративно заробити гроші. Якщо, наприклад, у нас немає грошей, то ми можемо заробити і на тих самих каштанах, про які ми показували в нашому відеоролику. На нашому прикладі ми показали, що студенти вміють бути креативними та активними”, — розповіла про мету відео «Як заробити гроші» студентка кафедри економіки та підприємнитва Іванна Миколинець.

dsc03592

На заході були представлені 11 робіт.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *