Студенти ЧДТУ створили сайт для туристів

Сайт-довідник для тих, хто подорожує Україною, буквально за дві доби створили студенти Черкаського державного технологічного університету, повідомляє Черкаський прес-клуб реформ із посиланнцям на декана факультету інформаційних технологій та систем ЧДТУ Ірину Трегубенко.

Про це інформує “Прочерк”.

“Протягом 48 годин наші студенти-другокурсники створили унікальний проект «Ukraine is my country» – для туристів, що подорожують Україною, – констатує пані Трегубенко. – Це веб-сайт, де можна дізнатися, яким транспортом та за скільки часу можна дістатися до потрібного місця, що саме там можна подивитись і як із користю провести там час. Людина просто вказує місця, які хоче відвідати – і отримує усю детальну інформацію. Наразі Максим Журавленко, Владислав Гаврилюк та Олександр Бєлопольський допрацьовують сайт – і уже найближчим часом туристи усієї України зможуть використовувати розробку саме черкаських студентів”.

На створення сайту студентів надихнула участь у «Media Hack Weekend 2016» – найбільшому вітчизняному форумі, що поєднує медіа та технології та збирає людей для розробки протягом лімітованого часу проектів, покликаних вирішити важливі проблеми.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *