Студенти Черкаського національного підкоряють Суми

Команда КВК Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького «Хвилюватися Немає Причин» стала переможцем ¼ ліги КВК «Сумка».

Про це повідомляє прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Це вже не перша поїздка черкаських жартівників до м. Суми.  Раніше вони взяли участь уфестивалі 6-сезону цієї ліги. Капітан команди Віктор Кабак пишається тим, що вдалося гідно представити гумор Черкащини. Адже серед 11-ти команд із різних куточків України: Сум, Чернігова, Полтави, Харкова, — перемогла команда з Черкас, яка лише нещодавно заявила про себе.

«Поїздка відбулася за підтримки ректорату та ради молодих учених ЧНУ, — говорить Віктор. — Окрім мене, на гру поїхали ще Владислав Харламов,  Владислав Діденко та Віталій Яценко — студенти ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем, а Станіслав Царукян представив ННІ економіки і права».

Хлопці розповіли, що гумор придумують колективно, а таємниця успіху — це актуальність тексту. На їхню думку, нині важливо популяризувати інтелектуальні жарти, які б сприймала публіка, бо це теж впливає на розвиток українського суспільства через тих, хто цікавиться грою КВК.

Нині команда працює над новими ідеями та готується до наступних перемог.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *