Студенти ЧНУ намалювали плакати для соціальної реклами

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького намалювали плакати на соціальну тематику. Конкурс студентського плакату «Тіньова зайнятість — проблема сьогодення» організували працівники Управлінням Держпраці у Черкаській області, щоб привернути увагу молоді до проблеми легалізації заробітної плати. Проводився він із 3 по 21 жовтня на базі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного.

Повідомляє прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

До розгляду журі було представлено 17 робіт студентів кафедри на тему нелегальних трудових відносин та «тіньових» зарплат.

Днями в залі нарад Управління Держпраці у Черкаській області відбувся завершальний етап творчого конкурсу.

Переможців визначали члени журі на чолі з начальником Управління Держпраці у Черкаській області Оленою Миколаївною Лазарєвою. До складу журі входили: завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ, заслужений художник України Тетяна Касьян та викладач кафедри Альона Єфіменко, виконавчий директор Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Тетяна Яворська, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, директор-розпорядник Рекламного агентства «Фламінго» Олександр Ухань, заступник начальника Управління Держпраці Черкаської області Марина Жаркова.

Творчі роботи студентів у довільній графічній, живописній формах оцінювались за критеріями актуальності висвітлення питання, оригінальності авторського бачення та практичного значення для формування свідомої позиції молоді щодо легалізації зайнятості.

 

Розглянувши представлені плакати, оцінивши їхню стилістику, гармонійність та легкість сприйняття, журі прийняло рішення присудити:

— І місце — студентській роботі Тетяни Дмитренко (3 курс);

blank

— ІІ місце — плакату Дар’ї Палій (4 курс).

blank

ІІІ місце посіли роботи трьох юних художниць: Марії Чуйко, Інни Козленко та Дар’ї Палій.

blank

blank

blank

Відповідно до Положення конкурсу, імена переможців та їхні роботи будуть оприлюднені на веб-сайті Управління Держпраці. Найкращі плакати представлять у виставковій експозиції. Роботи переможців стануть основою соціальної реклами, спрямованої на розвиток високої податкової культури в українському суспільстві.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *