Студенти ЧНУ обрали очільників своїх студрад

Студенти Черкаського національного університету обирають керівників органів студентського самоврядування.

Про це інформує прес-служба ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Завершилися вибори голів студентських рад навчально-наукових інститутів та факультетів, голови студентської ради університету та Виборних представників (делегатів) від інституту чи факультету до студентської ради університету.

28 жовтня пройдуть вибори до студентських рад гуртожитків.

Студентську раду Черкаського національного університету очолила четвертокурсниця ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Юлія Нечипоренко.

За неї проголосували 748 студентів. Із відривом у 176 голосів вона перемогла Вікторію Ліщенко, третьокурсницю ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем. За Вікторію проголосували 572 студенти. Найбільшу підтримку вона отримала від студентів свого інституту і факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем.

Першокурсник ННІ української філології та соціальних комунікацій Дмитро Кузьмінський набрав 502 голоси.  Із таким результатом Дмитро став «відкриттям» цього року в студентському середовищі. Слід зазначити, що найбільшу підтримку він мав у рідному ННІ — 193 голоси.

А понад 200 голосів, відданих за Віктора Кабака, капітана команди КВН «Хвилюватися немає причин», продемонструвала бажання студентів розвивати в університеті кавеенівський рух.

blank

Обрані керівники студентського самоврядування інститутів та факультетів.

Студраду ННІ іноземних мов очолила Аліна Кулик, виборним представником стала Аліна Козлова.

У ННІ історії і філософії Інна Виноградова стала головою студентської ради, Олександр Кузьменко — делегатом.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва обрав головою студради Інну Дику, делегатом — Ірину Луценко.

Студраду ННІ природничих наук очолив Дмитро Спрягайло, делегатом стала Емма Золотоверха.

ННІ української філології та соціальних комунікацій обрав головою студради Марину Савченко, делегатом — Юлію Снісаренко.

У ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Владислав Григорович — голова студради, Юлія Кустова — делегат.

Голова студенської ради ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я — Юлія Предвічна, виборний представник — Діана Олійник.

Голова студради психологічного факультету — Добровольська Лілія, делегат — Анна Грибук.

Факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем обрав головою студради Валерію Федейко, делегатом — Віталіну Ісаєву

Університетська родина вітає переможців та бажає успішно реалізувати свої програми!

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *