Студенти ЧНУ стали організаторами музично-мистецького фестивалю

23-24 липня у Черкасах відбудеться всеукраїнський музично-мистецький фестиваль «ГайдаFest».

Про це інформує прес-служба ЧНУ імені Богдана Хмельницького.

Гості дійства матимуть чудову можливість не тільки гарно відпочити, а й зустрітися із улюбленими письменниками, відвідати зліт автостоперів та насолодитися якісною українською музикою. Заплановані також різні майстер-класи, спортивні заходи, екскурсії містом і ярмарок майстрів.

Серед організаторів заходу черкаські активісти та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій, учасниця МГО «Книжковий маестро» кафедри видавничої справи, редагування та теорії інформації Марина Сухенко займається наповненням літературної галявини. «За концепцією вона матиме кілька напрямків, до організації одного з них долучився і «Книжковий маестро». Наразі зарано називати відомі імена письменників-гостей, але дехто з них вже був у Черкасах, а хтось приїде вперше, подолавши 800 км, проте обіцяємо, що це буде мегалітературно», — повідомила Марина.

За координування роботи фестивального простору відповідає студентка ННІ історії і філософії Анастасія Білецька. Дівчина розповіла, що акцент зроблено на музичну сцену. Здоровий спосіб життя пропагуватимуть на спортивній галявині, тому кожен охочий зможе користуватись фестивальним реманентом для різноманітних ігор (футбол, баскетбол, волейбол, фрісбі), стати учасником футбольного турніру чи глядачем турніру з аматорського регбі. Анастасія висловила й головну мету події: «Ми пропагуємо ідеї саморозвитку і хочемо, щоб кожен зміг знайти цікаве для себе на фестивалі та повернувся додому, накопичивши новий досвід».

Організатори подбали про наметове містечко, що забезпечить відвідувачів необхідними зручностями та приємною атмосферою.

«ГайдаFest» відбудеться на березі Дніпра у Долині Троянд. Вхід на фестиваль безкоштовний.

Щоб дізнатися більше, долучайтеся до спільнот «ГайдаFest» у соціальних мережах.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *