Студенти ЧНУ стали переможцями «Кузні кадрів»

Студенти спеціальності «Туризм і готельно-ресторанна справа» ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли учать у проекті «Кузня кадрів» та вибороли перемогу.

Про це повідомляє ЧНУ.

«Кузня кадрів» — це цикл заходів, які поєднують у собі ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців, майстер-класи та лекції від практиків, а також виставки всеукраїнських/регіональних компаній у сфері готельно-ресторанної справи та туризму. Захід організований Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

До складу команди Черкаського національного входили студенти спеціальностей «Туризм» і «Готельно-рестораннна справа»: Оксана Дворник, Юлія Захарченко,  Юрій Рижков, Дарина Шендрик,  Дар’я Мартилога, Олексій Івко, Ольга Коваль, Аліна Насідка, Марина Кикоть, Станіслав Царукян.

Переможців нагородили грамотою та кубком за І місце у командних змаганнях серед навчальних закладів Черкаської області «Кузня кадрів» і видали подарункові сертифікати в розважальні заклади міста.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *