Студенти ЧНУ започаткували футбольний фан-клуб

Відтепер у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького за ініціативи студентів діє фан-клуб футбольної команди «Черкаський Дніпро».

Повідомляє ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

“Ми пишаємося тим, що подібних студентських фан-клубів в Україні немає, хоча спроби створити щось подібне були, наприклад, у Харкові”, — розповідає Дмитро Кузьмінський, член студентської ради навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій, ініціатор створення клубу. За його словами, спільно з керівництвом футбольної команди фан-клуб організовуватиме різноманітні заходи на підтримку «Черкаського Дніпра», залучатиме студентів до активного способу життя.

На трибунах Центрального стадіону міста Черкаси, де грає футбольна команда, Черкаському національному вже відведено спеціальний сектор. Відвідуватимуть матчі учасники студентського клубу з великими знижками та бонусами, а інколи взагалі безкоштовно — як, наприклад, 13 листопада. Проводитимуться постійні зустрічі з футболістами, організовуватимуться свята за їхньої участі, майстер-класи та багато іншого.

До фан-клубу може вступити кожний студент ЧНУ, головне — мати бажання.

Для цього слід зателефонувати Дмитру Кузьмінському за номером: 093-997-65-50. Можна також доєднатися до спільноти ФК «Черкаський Дніпро (ЧНУ)» в соцмережах.

Фан-клуб чекає активних і спортивних студентів!

Фото http://www.cdu.edu.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *