Студенти побували в Черкаському слідчому ізоляторі

Студенти І курсу спеціальності «Менеджмент» і « Публічне управління та адміністрування» навчально-наукового інституту економіки і права в навчальних цілях відвідали Черкаський слідчий ізолятор.

Повідомляє “Вичерпно”.

Заступник начальника СІЗО з соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Савченко провів лекцію студентам та охоче відповів на всі запитання, пов’язані зі специфікою його роботи. Нині, за його словами, показники підліткової злочинності в Україні залишаються високими і потрібно вживати всіх можливих заходів для їх зниження.

Екскурсії до слідчого ізолятора відбуваються досить часто, але організатори запевняють, що подібні заходи залишаються вкрай актуальними.

Завідувач кафедри менеджменту та економічної безпеки, професор Ірина Мігус також запросила фахівців установи до університету для того, щоб вони детально розповіли студентам про злочини у сфері економічного напрямку.

Зі свого боку завідувач кафедри, професор Ірина Мігус, викладачі кафедри та студенти дякують Олександру Савченку за цікаву та пізнавальну лекцію.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *