Студенти з Черкащини ввійшли до складу збірної України з веслування

Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виступили на чемпіонаті України з веслування серед молоді до 23 років та юніорів 1997-1998 р.н., що проходив у м. Дніпро.

Про це повідомляє УНН-Центр.

У складі збірної команди Черкаської області виступали Наталія Мельник, Богдан Щербак, Назар Щербак, Олександр Гарань, Юлія Юрійчук, Владислав Мегесь, Ярослав Фриюк, Владислав Карнаух та Микола Чаплоуцький.

За результатами змагань, у яких взяли участь 24 команди із 22 областей України, студенти-спортсмени з Черкащини вибороли повний комплект нагород: 3 “золота”, 4 “срібла” та 5 бронзових медалей.

Юлія Юрійчук здобула золоту нагороду у заїзді байдарок-двійок на дистанції 500 м, стала срібним призером на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-одиночок та байдарок-четвірок. Владислав Мегесь виборов золоту медаль у заїзді байдарок-двійок на дистанції 1000 м та на дистанції 500 м, срібну нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 1000 м та бронзову нагороду у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500 м.

Олександр Гарань завоював бронзові нагороди у заїзді байдарок-четвірок на дистанції 1000 м та байдарок-двійок на дистанції 500 м.

Наталія Мельник отримала срібну нагороду на дистанції 500 метрів у заїзді байдарок-четвірок.

Владислав Карнаух здобув бронзову медаль в заїзді каное-четвірок на дистанції 200 м. Ярослав Фриюк завоював бронзову нагороду в заїзді байдарок-четвірок на дистанції 500 м.

За результатами чемпіонату вихованці факультету фізичного виховання УДПУ Владислав Мегесь та Юлія Юрійчук ввійшли до складу національної збірної з веслування і вибороли право захищати честь нашої держави на міжнародних змаганнях — чемпіонаті Європи, що відбудеться 14-17 липня в Болгарії, та чемпіонаті світу, який 28-31 липня пройде у Білорусії.

Фото poltava.today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *