Сучасне освітлення з’явилося ще на двох вулицях Черкас

На вулиці Байди Вишневецького та Самійла Кішки завершилося оновлення вуличного освітлення із ДНАТ на світодіодні LED-світильники. Перед реконструкцією стан освітлення оцінювали як незадовільний, оскільки були ділянки, на яких взагалі не було ліхтарів.
На вулиці Байди Вишневецького 71 лампу ДНАТ замінено на 78 світодіодні LED-світильники, що є економічно вигідно. А на вулиці Самійла Кішки додатково встановлено 3 залізобетонні опори. Збільшення опор, покращило рівномірність та яскравість освітлення проїжджої частини. інформують у КП “Міськсвітло”.  Інформує “Діловий регіон“.

– LED-світильники є екологічно безпечнішими для навколишнього середовища. Тому ми вже на енній-вулиці у цьому році, покращуємо вуличне освітлення та замінюємо світильники ДНАТ на світодіоди. Після реконструкції вулиці Байди Вишневецького за 5 років із міського бюджету буде зекономлено майже 125 тисяч гривень. Завдяки світодіодним світильникам вуличне освітлення нашого міста стає економічно вигідним та надійним, – говорить Павло Собко, заступник директора КП «Міськсвітло».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *