Світлана Тарабарова виступить у Черкасах зі “Світлим концертом” (АНОНС)

У всеукраїнському турі Світлана Тарабарова відмовилась від клубних виступів на користь класичних концертних залів.

Разом із графіком свого весняного туру, співачка розповіла деякі деталі підготовки весняного туру, в якому обіцяє показати країні свій #СВІТЛИЙКОНЦЕРТ:

– Ми вирішили показати свою програму, саме у класичних концертних залах, аби #СВІТЛИЙКОНЦЕРТ могли подивитись всі глядачі, незалежно від віку і фінансового становища. На наших виступах завжди багато дітей і прокурені клуби, напевне, не найкраще місце для них. Разом із музикантами, ми веземо комплект звукового та світлового обладнання і звісно за візуальну підтримку відповідатимуть «Віжуал бразерс», аби в будь якому місті країни глядачі почули і побачили однаково якісний концерт на рівні кращих європейських стандартів.

Графік туру налічує 21 місто і 24.04 – завітає в Черкаси.

Загалом #СВІТЛИЙКОНЦЕРТ налічує близько 20 авторських пісень, за усі 4 роки сольної кар’єри Тарабарової. Глядачі почують як нові пісні із альбому «Вірю.Знаю», так і улюблені хіти «Мы верим в любовь», «Мир всем», «Забывай», «Радуга», «Дай мне знак», «Повертайся живим», «Хочу жити без війни», цьогорічного учасника відбору Євробачення пісню «Ніколи знову», та багато інших.

Обов’язково пролунає і пісня «Світло в тобі», яка цієї весни стала саундреком до нової української комедії «Ніч святого Валентина».

А так пройшов #СВІТЛИЙКОНЦЕРТ восени минулого року у Києві:

Придбати квитки можна на сайті kontramarka.ua.

Фото, відео TARABAROVAcom

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *