“Свободівці” нанесли зображення князя Святослава Хороброго

Черкаські “свободівці” нанесли чорно-біле зображення давньоруського князя Святослава на “нічийний” камінь, який понад чверть століття простояв на місці, де планувалося звести пам’ятник поетові Василю Симоненку. Зрештою, пам’ятник Симоненкові встановили у зовсім іншому місці, а камінь так і стояв – порожній, без жодних зображень і написів, окрім косо написаного якимось хлопчаком слова “Чупик” посеред нього.

Про це повідомляє “Козацький край”.

26 червня “свободівці” нанесли на камінь трафаретне зображення князя Святослава Хороброго з мечем у руці, присвятивши це черговому фестивалю “Холодний Яр” і черговій річниці перемоги дружини Святослава над Хазарським каганатом.

Ось як пише про подію очільник фракції “Свободи” у Черкаській облраді Юрій Ботнар: “На це “вуличне мистецтво” не витрачено бюджетних коштів, камінь не перебуває на балансі муніципальних органів. Проте, гадаю, місто зможе взяти цю брилу у свою власність. Хто не знає – камінь із доісторичним написом “Чупик =) стояв з 1990 року на перехресті вулиць Хрещатик та Смілянська.

Творімо український простір разом!

До слова – князь Святослав є однією з ключових тематичних постатей на фестивалі Нескореної Нації “Холодний Яр”. Тож ми присвячуємо пам’ятний камінь не лише річниці перемоги Святослава Хороброго над хазарами, що відзначається 3 липня, а й до проведення одного з найочікуваніших фестивалів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *