Свої дипломи отримали студенти Східноєвропейського

Близько 800 випускникам вручили дипломи у Східноєвропейському університеті 8 липня.

Інформує “Вичерпно”.

Із вітальним словом до учасників зібрання звернулася ректор університету, доктор економічних наук Любов Шпак.

“Шановні випускники, батьки, викладачі! Від імені ректорату хочу привітати всіх із цією визначною подією. Спостерігаючи зараз за випускниками і дивлячись крізь час, у кожному з них ми впізнаємо сором’язливого абітурієнта, веселого студента, енергійного практиканта. Нині ви вже дипломовані фахівці, випускники Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. Гідно несіть це звання, примножуйте славу рідного навчального закладу. Цінуйте знання, здобуті в університеті, і пам’ятайте, що це цінний інтелектуальний скарб, який назавжди залишиться з вами. Зичимо вам кар’єрного зростання, професійних здобутків, миру й безхмарного неба”, – відкрила урочисту церемонію вручення дипломів Любов Олександрівна.

Заступник голови – керівник апарату Черкаської облдержадміністрації Сергій Овчаренко привітав випускників із довгоочікуваною подією і разом з ректором вручив дипломи з відзнакою.

Від студентства зі словами вдячності до керівництва і професорсько-викладацького складу вишу звернулася випускниця кафедри готельно-ресторанної справи Ірина Істоміна. Дівчина поділилася враженнями від навчання, подякувала за здобуті знання, практичні навички й незабутні студентські роки. Випускників кафедри готельно-ресторанної справи також привітала керуюча готелем «Оптіма Черкаси» Анастасія Драбенюк.

Напутні слова прозвучали від завідувачів кафедр, викладачів й кураторів випускних груп. Привітавши молодих фахівців, вони відзначили, що пишаються ними, вірять у їхнє світле майбутнє та успішну кар’єру.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *