Священника з Черкащини запросили служити в Італії

На запрошення митрополита Італії, Сицилії, Каламбрії і Сан-Марино Високопреосвященного Геннадія (Константинопольського Патріархату) та за благословенням Митрополита Черкаського і Канівського Софронія клірик єпархії архімандрит Лукіан (Маркусь), який служить настоятелем храму у с. Безапльче Драбівського благочиння, нестиме послух протягом сорока днів у православному монастирі святих Філарета та Іллі Каламбрійських, що знаходиться на півдні Італії, повідомляють в Черкаській єпархії УПЦ МП.

Тут він буде служити щодня, а в неділю та святкові дні звершувати Божественну літургію для україномовних та російськомовних православних християн в Каламбрії та Сицилії (на фото): наразі архімандрит Лукіан залишається єдиним україномовним священиком у цьому італійському регіоні.

В суботу 29 квітня перед початком свого монастирського послуху отець Лукіан відслужив Божественну літургію на мощах Святителя й чудотворця Миколая у місті Барі (за уставом Грецької церкви). За кожною літургією він буде молитися за Україну, своїх парафіян та свого правлячого архієрея Митрополита Софронія.

Фото http://cherkasy-orthodox.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *