Синоптики розповіли, коли на Черкащину повернеться спека

Малорухомий холодний атмосферний фронт з хвилями, який простягнувся із центру Західної Європи на Україну, зумовить завтра нестійку погоду з періодичними дощами та грозами, в окремих районах можливі град і шквали 15-20 м/с. Хмари заважатимуть денному сонячному прогріву, тому температура не перевищить +23+25º. Вночі буде достатньо тепло +10+15º. Така нестійка погода протримається до четверга.

Надалі до керування погодою приступить виступ західного антициклону. Хмарності поменшає, опади малоймовірні. Вдень температура підвищиться до +26+28º, вночі +12+17º. А у вихідні дні температура навіть досягне спекотних позначок. Про це повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Малоактивні атмосферні процеси неспроможні забезпечити випадіння рясних дощів по всій території області, але в окремих районах покращення зволоження ґрунту та зниження показника пожежної небезпеки цілком можливе.

Якщо ще у суботу середньодобова температура відхилялася на 3º від норми в сторону холоду, то зараз вона майже відповідає середнім показникам цього часу. Нічна температура в межах +10+15º, денна +20+25º.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *