Талановиті студенти-аграрії стажуватимуться на базі «Інституту здоров’я рослин»

Студенти аграрних спеціальностей  мають шанс пройти відбір для стажування в найбільшого українського виробника засобів захисту рослин – компанії «UKRAVIT». Таким чином, ще під час навчання вони зможуть отримати практичні навички професії в лабораторіях «Інституту здоров’я рослин», на дослідних полях, у господарствах, попрацювати з клієнтами, а також взяти участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях та відвідати регіональні й міжнародні події аграрної сфери. А у перспективі – стати частиною команди «UKRAVIT».

«Це унікальний для України проект, – розповідає координатор проекту Олег Загородній. – Стажування розпочнеться у березні 2019 року і триватиме 6 місяців.  Студенти стажуватимуться як у лабораторіях «Інституту здоров’я рослин» в Черкасах, так і на базі науково-дослідних господарств своїх університетів. Крім того, ми дамо їм можливість попрацювати з регіональними технічними експертами. Окрема програма передбачена для студентів аграрних коледжів».

Прийом заявок триває, тож кожен, хто хоче взяти участь у проекті, може зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/8g9C7d8OormiiT4I3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *