Таланти Черкас запрошують на концерт

1 червня о 16.00 у Будинку культури ім. І.Кулика відбудеться гала-концерт переможців міського конкурсу серед учнів шкіл естетичного виховання «Таланти твої, Черкаси».

Повідомляє “Вичерпно”.

Він започаткований у 1996 році для виявлення і збереження потенціалу обдарованих дітей міста серед учнів шкіл естетичного виховання, проводиться щорічно.

– У цьому році подані 134 заявки на участь у конкурсі, — розповідає начальник управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька. — Серед них за напрямками: фортепіано, скрипка,  баян, акордеон,  флейта, саксофон, сопілка,  гітара,  домра,  вокал,  образотворче мистецтво, акторська майстерність. У більшості номінацій конкурсу діти показали високий професійний рівень підготовки, значне зростання майстерності дітей, які є неодноразовими учасниками цього конкурсу.

Так, за результатами творчого змагання, вихованці, яким були прсуджені І, ІІ, ІІІ місця, отримали нагороди — звільнення від оплати за навчання відповідно на 100% за перше місце, на 70% за друге і на 30% за третє. Таке заохочення отримає 31 учасник конкурсу.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *