Танцював, стріляв та стрибав – мер Черкас взяв активну участь у спортивному фестивалі

День Незалежності у Черкасах відзначили по-спортивному. У обласному центрі вдруге відбувся “Черкаський спортивний фестиваль” за підтримки міської ради. Інформує “Про Головне“.

Спортивні заходи проходили на пляжах та на Центральному стадіоні. Тут можна було подивитися на показові виступи спортсменів із різних видів спорту та взяти участь у спортивних майстер-класах.

Скористався нагодою і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він взяв урок кульової стрільби та взяв участь у майстер-класі із Kangoo Jumps, вдягнувши спеціальні спортивні чобітки.

“Цей вид спорту для мене став відкриттям. Я так зарядився енергією і позитивними враженнями!”, – поділився Анатолій Бондаренко.

blank

Апофеозом спортивного свята стало завершення 12-ти годинного танцювального марафону, який увійшов до Книги Рекордів України. У фінальному танці міський голова зтанцював разом із заступником Юрієм Ботнаром та іншими представниками міської влади і черкаськими “зірками”.blank

“Дякую кожному танцівнику та всім колективам, які стали частиною цього рекорду, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Вони подарували всім нам неймовірні емоції та допомогли продемонструвати, наскільки в наших Черкасах талановиті й цілеспрямовані люди”.

Після фіксації рекорду відбулися показові виступи на пілоні і повітряна акробатика. Видовищним був турнір із боїв без правил.

blank

blank
Фото: Про все

blank

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *