Теплі вікна за “теплими” кредитами пропонують черкащанам банкіри та виробники

Дані досліджень, надані німецьким фахівцем з енергоефективності Ф. Срамою, свідчать про те, що основні тепловтрати житла припадають саме на вікна – від 22 до 50%.

Інформує “Zmi.ck.ua”.

А кліматичні умови більшої частини України вимагають встановлення двокамерних склопакетів з товщиною скла 4 мм і більше. Але не всі споживачі можуть собі це дозволити через високу ціну таких вікон.

Цей недолік пропонують усунути ПриватБанк та салон вікон “ФЕНІКС”. Покупцеві треба лише долучитися до програми “теплих” кредитів.

“Склопакети мають такий опір теплопередачі, як цегляна стіна товщиною 50 см, та мають надвисокий ступінь теплоізоляції, що забезпечує надійний захист від протягів та скорочують втрати тепла до 50%, – розповідає консультант салону вікон “ФЕНІКС” Ірина Мороз. – Гарні, якісні вікна дійсно не можуть бути дешевими. Державна програма з енергоефективності, учасником якої є ПриватБанк, надає компенсації громадянам, надаючи змогу встановити дійсно енергоефективні, якісні вікна”.

Оплатити вікна можна за допомогою безвідсоткової розстрочки «Оплата частинами» з подальшою компенсацією частини витрат за рахунок держави. Банк виступає гарантом того, що постачальники товарів виконають свої зобов’язання, а клієнти банку придбають якісну продукцію за найвигіднішими цінами.

Програма часткової компенсації вартості кредитів на термомодернізацію та заходи з підвищення енергоефективності в житловому секторі передбачає виплату відшкодування в розмірі 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива та 35% – для фізичних осіб на індивідуальне утеплення житла.

Компенсація для клієнтів, які мають субсидію, становить не 20%, а 35%. Умова поширюється на котли, які працюють за рахунок будь-яких видів палива і енергії (окрім природного газу і електроенергії).

“Подати заявку на держкомпенсацію надзвичайно просто, – каже керівник напрямку “Оплата частинами” Черкаської філії ПриватБанку Олександр Бут. – Необхідно обрати потрібний вам товар, що входить до переліку державної програми енегроефективності та сплатити за цей товар за сервісом “Оплата частинами”. Після чого можна самостійно подати заявку на компенсацію у Приват24, або ж звернутися за допомогою у найближче відділення ПриватБанку”.

Лайфхак від салону вікон “ФЕНІКС” – Чим ширше підвіконня, тим менше тепла виходить назовні через вікно. Тому якщо ви замінюєте вікна у вашій квартирі, подумайте про можливість заміни підвіконь.

Фото http://zmi.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *