Тетяна Андрейко про благодійний ярмарок у Золотоноші: “Ніхто не залишився осторонь доброї справи”

В Україні шостого грудня відзначають День Збройних Сил. Це свято мужніх, любих та коханих чоловіків. У такі дні кожному чоловікові приємно отримати вітання із цим святом. Вірші, листівки, приємні побажання – здатні розтопити тверде серце захисника, пише блогер Тетяна Андрейко, керівник шкільного гуртка «Волонтер» на сторінках інтернет-видання “Золотоноша“.

Та найбільше цього заслуговують чоловіки, які оберігають наш з вами спокій. Без наших героїв, які перебувають в зоні АТО, вона б розповзлася країною. Учні Золотоніської спеціалізованої школи №1 напередодні організували благодійну ярмарку – продаж домашніх солодощів та випічки.

Приємно, що ніхто не залишився осторонь доброї справи і всі брали активну участь у заході. Одні були активними продавцями зі своїми закликами купляти смаколики, іншні – покупці, які не могли вибрати, що ж їм до душі, адже від настільки  широкого асортименту, який був на ярмарку, розбігалися очі. А чого варта атмосфера самого свята, вона була просто надзвичайною! По закінченні ярмарку вчителі і учні порахували кошти, їх назбирали аж 1837 грн.  Їх було витрачено на купівлю найнеобхідніших речей особистої гігієни нашим військовим. Хай хоч і маленьку, але надзвичайну добру справу ми зробили. Здійснення наших мрій можливе лише за умови суворого дотримання закону добра! А мрія у нас у всіх одна – мир в Україні!

Благодійний ярмарок СШ1 1Благодійний ярмарок СШ1 2Благодійний ярмарок СШ1 3Благодійний ярмарок СШ1 4Благодійний ярмарок СШ1 5Благодійний ярмарок СШ1 6Благодійний ярмарок СШ1 7Благодійний ярмарок СШ1 8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *