ТОП найцікавіших проектів громадського бюджету Черкас

Незабаром у Черкасах стартує голосування за проекти громадського бюджету. Zmi.ck.uaвиокремлює 15 найцікавіших зі 110-ти, які потраплять на голосування.

Нагадаємо, віддати свій голос за вподобані проекти жителі міста зможуть із 1 до 14 листопада. Переможців визначатимуть шляхом електронного голосування на сайті Черкаської міської ради або ж паперового голосування у міських бібліотеках та в міськраді. Кожен має право проголосувати за чотири громадські проекти. Всього на їх реалізацію в бюджеті міста передбачено 10 млн грн.

Громадські туалети з пеленальними столиками

Відновлення громадських туалетів у дитячому парку та в дитячому містечку “Казка”. Зробити ремонт приміщень туалетів та встановити нову сантехніку (унітази, умивальники, крани). У цих туалетах та у вже існуючих вбиральнях у парку Сосновий бір, Долині тоянд, сквері ім. Б. Хмельницького встановити розкладні пеленальні столики. Бюджет проекту – 410 тис грн.

 “Банк одягу. Допомога тим, хто її потребує”

Встановлення в/біля торгівельних центрах міста контейнерів для одягу, що був у використанні. Це є гарною змогою позбутися одягу й взуття з користю. Таким чином містяни зможуть забезпечити необхідними речами жінок, які постраждали від домашнього насильства, та їх дітей; жінок, які опинилися в складних життєвих ситуаціях; вихованок дитячих будинків, які мають стати на ноги; мешканок жіночого кризового центру. Контейнери для одягу пропонують встановити  в десяти місцях у різних районах міста (можливо у ТРЦ). Бюджет проекту – 120 тис грн.

До речі, черкащани зареєстрували ще один схожий проект “Соціальна крамничка “Добро множить добро”. Для вживаних речей пропонують закупити сім баків для одягу (загальною вартістю – 15 тис грн/шт.). Розташувати в усіх мікрорайонах міста, в людних місцях за попередньою домовленістю з установами та закладами, що знаходяться поряд (школи, університети, бібліотеки, заправки, кафе, медичні заклади тощо). Зберігати речі пропонується у приміщенні БО “Від серця до серця”. Бюджет проекту – 105 тис грн.

“CHE.BIKE” MOVEMENT

Встановлення п’яти велостанцій  у скверах “Юність” та Черкаської обласної ради, у парку Перемоги, в Долині троянд та біля набережної. Бюджет проекту – 1 млн 989 тис грн.

Спеціалізований майданчик для вигулу собак

Автор проекту пропонує огородити територію ділянки у парку “Хіміків”, де встановити спеціальні конструкції для вигулу собак, “собачі вбиральні”, інформаційні вказівники, що ділянка парку призначена для вигулу собак. Бюджет проекту – 70 тис грн.

“Наукова хатка”

Інтелектуальна платформа, де черкащани зможуть ознайомитися з особливостями роботи сонячної батареї, взяти участь у безкоштовних науково-популярних тренінгах:”3Д принтер – реклама і реальність”, “Хімія на кухні – визначення якості продуктів”, “Способи зниження вмісту нітратів у фруктах і овочах”, “Соціальні мережі для всіх”, “Комп’ютерна безпека”. Бюджет проекту -1 млн 999 тис грн.

 “Динамічний павільйон” (“Павільйон України”)

Це має бути мультифункціональний павільйон, що слугуватиме зоною відпочинку, оглядовим майданчиком, фотозоною, місцем для проведення публічних заходів (лекторій, презентацій, фестивалів та ін.), формуватиме позитивний імідж міста та розвиває туристичну привабливість набережної. Бюджет проекту – 2 млн грн.

Зона відпочинку на площі біля ЦДЮТ

Встановити фонтан, багатоярусні стовпи з квітами та фонарями на площі ЦДЮТ для комфортної зони відпочинку, чим прикрасити центр міста та дитячий заклад. Автор проекту пропонує розробити проект фонтану з персонажів казок.  Бюджет – 1, 5 млн грн..

 “Музей  лавочок”

Відновлення парку “Соснівський” та створення в ньому унікальної туристичної родзинки Черкас. Довідка від редакції: парк розташовуватиметься в мікрорайоні “Соснівка” між вулицями Золотоніська, Грузиненка, Мініна і Пожарського та Ціолковського.

Встановлення різноманітних моделей лавочок з усього світу, зеленого лекторію, спортивного майданчику, міні-канатної дороги, гойдалок між деревами. Зафіксовані на встановлених об’єктах  імена меценатів, назви організацій, долучених до проекту, стають туристичною візитівкою міста. Бюджет проекту – 1 млн 370 тис грн.

“Барви нічного міста”

Встановлення системи для підсвічування в нічний час історичних будівель Черкаської дитячої музичної школи № 2 зі сторін бульвару Шевченка та вулиці Грушевського за допомогою сонячних батарей.

Проект має напрямок естетичного облаштування нашого міста. Встановлення системи підсвічування на фасадах будівель на розі бул. Шевченка та вул. Грушевського шляхом монтування сонячної системи для живлення енергозберігаючих ламп освітлення, які будуть підсвічувати будівлі в нічний період. Бюджет проекту – 35 тис 500 грн.

Трон короля семи королівств з серіалу “Гра Престолів”

Виготовлення  трону, вигляд якого співпадає з виглядом трону семи королівств із серіалу “Гра престолів”. Це може стати візитною карткою нашого міста. Приверне увагу не тільки містян, але й гостей нашого міста, враховуючи велику популярність серіалу і вплив на сучасну молодь. Бюджет проекту – 190 тис грн.

Велосипедна доріжка

Облаштувати рекреаційний велосипедний маршрут: вул. Гагаріна (від парку “Долина троянд”) – парк “Ювілейний” – вул. Дахнівська (по вул. Менделєєва). Бюджет проекту – 2 млн грн.

Відновлення єврейського кладовища

Вшанування пам’яті земляків євреїв – відновлення кладовища в межах міста, поблизу вул.Можайського, екскурсійний маршрут з цієї нагоди “Хіба можливо забути історію часу”

Проектом передбачено встановлення трьох ліхтарів (на датчику руху), двох лавок, двох смітників, облаштування тротуарної плитки з бордюрами, вирощення трави, проведення води, встановлення питного фонтанчика, надання форми старим деревам, висадження кущів. Бюджет проекту – 600 тис грн.

Smart-зупинка громадського транспорту UniverSITY

Проект передбачає закриту конструкцію будівлі, сонячної батареї, систему OLED освітлення, обладнання місць для очікування, інвалідних візочків, дитячих колясок, велосипедів, встановлення автоматів для видачі квитків, інформаційного табло, Wi-fi, USB-портів, вертикального фонтану, смітники. Бюджет проекту – 723 тис 872 грн.

“Крок до зірок”

Встановлення амфітеатру: сцена, накриття, лави для глядачів, реконструція огорожі для виступу дітей під час святкових дійств в м.Черкаси від 2 до 12 років. Загальна доступність дітей міста Черкаси під час святкових заходів. Бюджет проекту – 1 млн 410 тис 280 грн.

Поліфункціональне “розумне” місце відпочинку – Smart rest

Облаштування у вигляді ансамблю малих архітектурних форм: модульна лава, ліхтар з урною для сміття, паркувальне місце для велосипеду. Вирішує проблеми вуличного освітлення, облаштування “розумних” зон відпочинку для молоді. Бюджет проекту – 1 млн 104 тис 879 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *