Треба популяризувати Україну в Африці, – експерт

Налагодження повноцінного діалогу культур між Африкою та Україною вимагає просування як африканської культури тут, так і української в Африці, заявив Ісса Саді Діалло, віце-президент Африканської ради в Україні, пише “Газета по-українськи“.

– Ми через нашу організацію намагаємось подавати в африканських ЗМІ тексти, аудіо- та відеоматеріали про Україну. Аби люди могли читати, знати, ознайомлюватись з українською культурою. За можливістю організовуємо і там зустрічі африканців з українцями. Так формуємо діалог культур. Хоча такі заходи укріплюють не лише культурні зв’язки, а й ділові, – вважає Ісса Діалло.

Експерт додав: налагоджувати зв’язки з країнами Африки варто не лише на рівні громадських організацій.

– Це можуть бути спільні поїздки декількох міністерств. Аби на місцевому рівні в африканських країнах спеціалісти різних країн спілкувались. Можна зробити обмін контактами та бізнес-ідеями. Так зароджується партнерство і серйозні проекти, – розповів Ісса Діалло.

На державному рівні також варто зайнятись популяризацією африканської культури в Україні. Це не лише б розширило кругозір людей, але поступово зробило б суспільство толерантнішим.

Фото nv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *