Три кооперативи Черкащини отримали нове обладнання для сушіння фруктів

Три новостворені сільськогосподарські кооперативи області у рамках проекту «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів», що фінансується Європейськім Союзом, отримали обладнання для сушіння фруктів, пише прес-служба Черкаської ОДА.

Відповідні договори про його передачу в користування підписали днями в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Фруктові сушарки отримали голови новостворених СОКів – «Нова кооп» (с. Івківці, Чигиринський район), «Суховій» (с. Шубині стави, Лисянський район) та «Красно гірський» (с. Антипівна, Золотоніський район). Члени цих кооперативів, відповідно до умов Проекту, пройшли навчання, розробили і затвердили Статут кооперативу та бізнес-план своєї діяльності, а також зареєстрували свою організацію відповідно до чинного законодавства.

– До цього часу в області конкретної підтримки кооперативам, що створювались, на жаль не було, – зазначив координатор проекту «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів», начальник управління АПР Ігор Колодка. – Лише завдяки реалізації цього Проекту новостворені кооперативи і їх ініціатори отримали реальну допомогу починаючи від проведення безкоштовних навчальних тренінгів й аж до надання конкретної матеріально-технічної допомоги.

Фото Черкаська ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *