Три основні питання, з приводу яких переселенці звертаються до юристів

Гуманітарна організація “Право на захист” назвала три найпоширеніші проблеми, з приводу яких переселенці звертаються до безоплатних правових приймалень, інформує “Громадське ТБ Запоріжжя“.

1. Питання пов’язанi з тим як втілюється в життя зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 No 365.

Заявників цікавили порядок відновлення соціальних виплат, терміни відновлення, яким чином буде проводитися обстеження житлово-побутових умов, з якою частотою будуть проводитися перевірки місця проживання. Юристи отримували велику кількість скарг від заявників у зв’язку з наявністю в Головних управліннях праці та соціального захисту населення черг для подачі заяви про відновлення соціальних виплат.

2. Реєстрація актів цивільного стану (народження, смерті), що мали місце на тимчасово непідконтрольнiй території України (у зв’язку зі спрощенням процедури звернення до суду і скорочення процедури розгляду справи)

3. Питання, пов’язані зі спадкуванням майна, розташованого на непідконтрольнiй території і відмовами нотаріусів в прийнятті документів, необхідних для прийняття спадщини.

Фото sagacitas.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *