Трикімнатну квартиру на околиці Черкас можна купити за $ 18000

Покупці в Черкасах обирають квартири мінімальної площі з ремонтом. Пріоритетними при цьому вважаються будинки старого житлового фонду, а не новобудови. Про це агент з продажу нерухомості Ярослава Вітвіцька розповіла порталу Domik.ua.

Об’єкти з чистової обробкою залишаються нецікавими для клієнтів через їх небажання проводити ремонтні роботи самостійно. За словами ріелтора, покупців, які хочуть робити ремонт після придбання житлової нерухомості, меншість.

За даними агентств нерухомості Черкас, головною вимогою клієнтів вважається розташування недалеко від будинку об’єктів соціальної інфраструктури та зручної транспортної розв’язки. Важливим критерієм вибору залишається також віддаленість житлового об’єкта від місця роботи.

При продажу квартир в Черкасах власники готові надавати знижки. Середній розмір поступки може досягати 5-10% від загальної вартості житла. Період продажу об’єкта може тривати тиждень за умови відповідності ціни ринкової. У зворотному випадку термін експозиції буде невизначеним.

Середні ціни на покупку квартир в будинках старого житлового фонду Черкас:

Дані інфографіки демонструють середню вартість придбання житла в багатоквартирних будинках старої споруди Черкас. Ціни можуть змінюватися в залежності від локації, площі і планування окремо взятої квартири.

Придбати однокімнатну квартиру в центрі можна в середньому за $ 16000- $ 17000.

Купівля двокімнатного житлового об’єкта в будинках старої споруди, які розташовані в районах міста, наближених до центру, обійдеться в $ 17000- $ 19000.

Трикімнатну квартиру на околиці Черкас покупці можуть придбати за $ 18000- $ 20000. У центрі такі показники збільшуються до $ 22000- $ 24000.

Для порівняння, купити однокімнатну квартиру в будинках старого житлового фонду на околиці Кропивницького можна в середньому за $ 15000 $ 16000.

Фахівці з нерухомості Черкас відзначили, що більшість покупців перед покупкою житла залишають продавцям завдаток. Сума зазвичай становить 2% від загальної ціни на об’єкт. Деякі з клієнтів запевняють проходження процедури у нотаріуса.

Більшість купує квартири в Черкасах в будинках, які знаходяться в центральних районах міста – Митниця, Сєдова і Південно-Західний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *