Триває літня зміна в оздоровчому  центрі «Звенигора»

 Наразі  там  відпочиває майже сотня дітлахів із різних населених пунктів району, переважно з категорійних сімей та вихованців міської школи-інтернату. При чималому здорожчанні цін на путівки та значному скороченні коштів на пільгове оздоровлення, «Звенигора» залишається доброю альтернативою коштовному закордонню чи розкрученим, брендовим вітчизняним курортам.

Про це інормує Звенигородська районна рада.

При вартості путівки трохи більше трьох тисяч гривень, яку вдається утримувати майже на сталому рівні протягом останніх років, юні відпочивальники отримують разом із п’ятиразовим харчуванням цілий комплекс оздоровчих процедур і  змістовне дозвілля. На предмет комфортності проживання – звичайно не багатозірковий готель, однак, якщо порівняти користь, яку принесе здоров’ю дитини перебування протягом двадцяти одного дня в екологічно чистому сосново-дубовому Хлипнівському гаю з тижневим вояжем до не завжди чистого і безпечного моря, безумовна перевага буде на боці першого.

Аргументи на боці табору можуть  бути ще більш вагомими,  за умов переобладнання там існуючих приміщень відповідно до теперішніх вимог проживання в таких закладах – із внутрішніми зручностями, сучасними меблями та обладнанням і, можливо, системою опалення та кондиціювання. У планах керівництва закладу та районної ради, комунальним підприємством якої є табір, така реконструкція вже давно існує.

Цього року вже й розпочато ремонт першого будиночка. Кошти для реалізації задуманого депутати виділили з районного бюджету вперше за останній час, а це п’ятдесят тисяч гривень та надійшла субвенція з обласного бюджету в розмірі п’ятдесят чотири тисячі.

Як проходять роботи та відпочинок дітей цікавився голова районної ради, завітавши днями до «Звенигори» з подарунками для дітлахів. Оглянувши спальні кімнати, їдальню, медпункт Володимир Кучер предметно ознайомився із асортиментом харчування, наявністю ліків, рівнем підготовки вихователів та організацією дозвілля дітей. Особливу увагу приділив будівельним роботам по переобладнанню одного із спальних приміщень.

Роботи на об’єкті в самому розпалі. Власними силами та за сприяння спонсорів завезено будівельні матеріали і замовлено енергозберігаючі вікна, а будівництво ведеться руками спеціалістів-працівників самого закладу. Незабаром з’явиться ще й капітально відремонтований власний автобус, котрого передали з відділу освіти також депутати райради, тож буде можливість возити  діток на екскурсії. За словами голови районної ради головне зараз не збавляти заданого темпу та поетапно реалізовувати намічене, а з боку районної ради завжди буде сприяння.

Фото www.st.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *