Триває ремонт доріг у Черкасах

 Нині вже практично відремонтовано значну частину центральних вулиць міста. Паралельно відбувається ремонт і невеликих вулиць і провулків. За словами представників міської влади Черкас, ремонт доріг є одним з найголовніших пріорітетів у її діяльності.

Про це інформує  “Нова Доба”.

Уже найближчим часом планується відремонтувати всі найбільш проблемні вулиці та провулки Черкас.

Нині в стадії завершення поточний ремонт таких вулиць – Максима Залізняка, Пилипенка, Хрещатик, Крилова (від Шевченка до Хрещатика), Пушкіна, Франка, Університетська (від Хрещатика до Надпільної), Самійла Кішки (від Чайковського до проспекту Хіміків), Пастерівська (від Верхньої Горової до Гетьмана Сагайдачного), Привокзальна, Героїв Майдану, Тараскова.

Капітально відремонтовано вулиці Пушкіна (від Надпільної до Добровольчих батальйонів), Дахнівська Січ, Онопрієнка, Чайковського (від Чорновола до Різдвяної), Пастерівська (від Гетьмана Сагайдачного до Молоткова), Дашкевича (від Хрещатика до Байди Вишневецького), Віталія Вергая.

Триває капітальний ремонт на Ярославській, Нечуя Левицького, Пацаєва, Сергія Амброса (від Чехова до Кобзарської), Кобзарській (від Гоголя до Благовісної).

Як повідомив заступник міського голови Роман Буданцев, уже з наступного тижня розпочнеться довгоочікуваний ремонт однієї з центральних магістралей міста – вулиці Смілянської (від 30 років Перемоги до межі міста). Через те міська влада просить черкащан з розумінням поставитись до можливих незручностей на період ремонту цієї вулиці.

Також капітальний ремонт чекає на вулиці Вернигори, Десантників, Толстого (від Іллєнка до Різдвяної), Гетьмана Сагайдачного (від Чорновола до Гуржіївської), В’ячеслава Галви (від Чіковані до проспекту Хіміків).

Фото http://novadoba.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *