Цьогоріч на компенсацію придбання житла для атовців область має понад 39 млн грн

З державного бюджету цього року виділили 39,4 млн грн черкащанам для виплати грошової компенсації на придбання житла. Ці кошти розподілили між 38 родинами атовців, внутрішньо переміщених осіб із числа учасників АТО та афганців районів та міст області відповідно до поданої потреби.

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

– Ця програма працює за принципом «гроші ходять за людиною», – повідомив посадовець. – Однак, при підготовці до перерахування коштів, виявилося, що особа з інвалідністю внаслідок війни 2 групи, учасник АТО, житель Монастирищенського району, якому нарахована зазначена компенсація, помер у липні цього року. Про це профільний структурний підрозділ тутешньої РДА не повідомив наш департамент, що призвело до неефективного планування видатків бюджету. Також є випадки помилок у нарахованій сумі компенсації через неправильно враховану опосередковану вартість спорудження 1 кв. метра загальної площі житла. Як наслідок, громадяни звертаються до судових інстанцій, що тягне за собою надання додаткової потреби у коштах.

Тож, аби не допустити проблемних ситуацій, директор Департаменту закликав чітко дотримуватися норм чинного законодавства щодо забезпечення житлом пільгової категорії населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *