Центри зайнятості Черкащини впроваджують нові он-лайн форми роботи

У діяльності служби зайнятості впроваджено інноваційні форми роботи. На цей час в усіх базових центрах зайнятості Черкаської області впроваджені нові ефективні механізми самопрезентації, як роботодавців так і пошукачів роботи, в режимі он-лайн – це використання відеорезюме, відеовакансій, презентацій роботодавців та нових он-лайн співбесід за допомогою скайп-зв’язку, для тих, хто шукає місце роботи або ж пропонує його.

Повідомляє “Про Все”.

Зокрема, на офіційній веб-сторінці Черкаського обласного центру зайнятості (http://www.dcz.gov.ua/chk/control/uk/index), сторінці у мережі Facebook (https://www.facebook.com/Chkocz) та каналі у мережі YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCO8rdPr9COFX6WzsTR4eclA) для роботодавців сформований і постійно оновлюється каталог відеорезюме безробітних, у якому вже нараховується понад 100 самопрезентацій.

Також діє база відеовакансій та презентацій роботодавців, завдяки яким пошуковці роботи мають змогу обрати різні варіанти працевлаштування й детально ознайомитися з напрямками діяльності та специфікою виробництва 60 підприємств і організацій Черкащини.

Окрім того, з метою оперативного укомплектування вакансій, в центрах зайнятості організовуються он-лайн співбесіди за допомогою скайп-зв’язку, для тих, хто шукає місце роботи або ж пропонує його. Протягом січня-лютого 2017 року було проведено 94 такі співбесіди за участю 76 роботодавців регіону.

З метою надання допомоги безробітним і роботодавцям в базових центрах зайнятості створено сервіс-центри on-line працевлаштування, які здійснюють як пошук роботи, так і підбір персоналу за допомогою найсучасніших ІТ-технологій. В  on-line центрі працевлаштування надається можливість отримання навичок та технічна підтримка за допомогою фахівців центру зайнятості, зокрема у:

– передачі резюме та відеорезюме різноманітними технічними засобами;

– роботі у web-контактах – презентації та перегляду відео вакансій;

– перегляді сайтів з інформацією про підбір персоналу (веб-сайт Черкаського обласного центру зайнятості, сторінка центру у мережі Facebook, каналі центру у мережі YouTube та портал «Труд»);

– проведенні SKYPE-переговорів;

– обміні інформацією засобами e-mail;

– роботі у базах даних мережевих кадрових агенцій;

– перегляді інформації про бізнес-ідеї в регіоні;

– роботі у Viber;

– спілкуванні на форумах міст «Є робота».

В on-line центрі відвідувачі отримують навички оформлення резюме, відеорезюме, ведення SKYPE-переговорів, передачі інформації засобами e-mail.

Довідково: «Онлайн-центр працевлаштування» – це відкритий майданчик з можливістю інформувати та відпрацьовувати онлайн-методи пошуку роботи та навички самопрезентації (відео) відвідувачами центру зайнятості за принципом «тут і зараз»

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *