ЦК “Азов” провір патріотичний тур Черкащиною

Нещодавно у рамках всеукраїнського туру Цивільного Корпусу «Азов» Україною, черкаські «азовці» завершили тур районами Черкащини. Мета туру – гуртування патріотичних організацій, громадських активістів, військових та волонтерів у єдиний рух.

Про це повідомляє “Прочерк”.

zQwhoTjxU3g

Після Революції, яка розпочала процес новітніх національно-визвольних змагань, українці вимушені були почати жити війною – люди, які зовсім нещодавно пліч-о-пліч стояли на барикадах, продовжили боротьбу із зовнішнім агресором на сході України. Хтось – у якості волонтерів, хтось – взявши до рук зброю, медики Майдану стали військовими медиками… Та за два роки зовнішньої війни українська нація не мала змоги продовжувати внутрішню боротьбу – війна стала тим відволікаючим фактором, який змістив акценти із внутрішніх проблем нашої країни.

За час війни Азовський рух показав себе як згуртований, потужний механізм, здатний діяти як єдине ціле. Однак із усвідомленням масштабів внутрішніх проблем прийшло усвідомлення потреби гуртування. Саме з цією метою «азовці» вирушили у тур Україною.

MZrrvpkgjco-1024x678

Активісти Черкаського осередку Цивільного Корпусу «Азов» відвідали 18 міст та містечок області, у яких знайшли підтримку місцевих волонтерів, бійців та патріотів. Лише у Черкаській області прихильниками руху стали понад 1,5 тисячі  черкащан. У багатьох містах створено ініціативні групи, які згуртували усіх небайдужих патріотів.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *