Цьогоріч більше тисячі черкащан розпочали службу за контрактом

Черкащина на 82 % виконала планове завдання другого кварталу з набору на службу за контрактом до Збройних Сил. Загалом же від початку року контракт уже підписали понад тисяча жителів області. На цьому під час прес-конференції наголосив обласний військовий комісар Євген Курбет.

Повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

У другому кварталі найбільше охочих укласти контракт із ЗСУ виявилося у Драбівському, Звенигородському, Канівському, Черкаському, Чигиринському та Чорнобаївському районах. Проблеми  з виконанням завдання з набору на контрактну службу є на Катеринопільщині, Лисянщині, Маньківщині, Уманщині та Христинівщині.

“Спостерігаємо суттєве збільшення бажаючих проходити службу за контрактом, особливо після того, як було підвищене грошове забезпечення та покращене обмундирування, – зауважив обласний військовий комісар. – За підсумками цього півріччя вже понад тисяча військовослужбовців уклали контракт. Торік же бажання розпочати службу в ЗСУ на контрактній основі виявили більше 500 черкащан”.

У липні для Черкащини, відповідно до вимог Адміністрації Президента України, відзначив Євген Курбет, планове завдання із набору на службу за контрактом становить 320 осіб, з яких 20 – офіцерів.

“Будемо призивати фахівців механізованих, танкових, артилерійських частин, підрозділів особливого призначення, – пояснив обласний комісар. – Першочергово набиратимемо до бойових військових частин та частин забезпечення, потім вже комплектуватимемо органи управління. Незабаром демобілізується 17 тисяч бійців 5 черги мобілізації, понад 40 тисяч військовослужбовців четвертої черги вже повернулися додому. Тож є потреба доукомплектувати військові частини підготовленими, а головне – мотивованими людьми. Насамперед йдеться про бійців-контрактників”.

Так, ті контрактники, хто має військову облікову спеціальність, проходив військову службу в ЗСУ або приймав участь в АТО, призиваються безпосередньо у бойову частину. Інші ж перед цим проходитимуть 1-2,5 місяці навчань у частинах підготовки.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *