Турецькі лісівники навчали черкащанина гасити пожежі в лісах

Головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов пройшов навчання у Міжнародному центрі лісового господарства в Анталії (Туреччина). Там вивчав комплексну систему протипожежного захисту лісів та необхідного реагування на загорання в екосистемах, пише “Діловий регіон“.

Окрім черкащанина навчання проходили колеги-лісівники з Волинського, Київського, Харківського, Херсонського обласних управлінь лісомисливського господарства.

Турецькі лісівники ознайомили з основними структурними підрозділами, які займаються гасінням лісових пожеж, та особливостями організації роботи. Було продемонстровано сучасну техніку, яка використовується для приборкування вогняної стихії, спостережні вежі, базу авіації, пожежні штучні водойми для забору води, інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

– В умовах високого температурного режиму та постійних вітрів у турецьких колег робота з протипожежного захисту поставлена на найвищому рівні. Мають достатнє державне фінансування, сучасну техніку та обладнання, використовують для гасіння пожеж авіацію. Господарювання у цьому напрямку ведеться згідно останніх світових розробок і надбань. Тому було чому повчитися та перейняти досвід для втілення у нашій роботі”, – розповів головний лісничий Чигиринського лісгоспу Сергій Перов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *